Oferty

Grupy zorganizowane

0 zł za pobyt

 

Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres email: biuro@ewa.ustka.pl

 

 

 

 

Ośrodek „Ewa” posiada 86 miejsc noclegowych w 36 pokojach 2,3,4 osobowych. Wszystkie pokoje posiadają łazienki z pełnym węzłem sanitarnym.

 

Posiadamy ogrodzony i oświetlony teren o powierzchni 10 arów oraz plac zabaw dla dzieci. W ośrodku znajduje się stołówka mogąca pomieścić 50 osób oraz kameralna świetlica.

 

 

W niedużej odległości od ośrodka znajduje się MOSiR, który posiada 3 boiska treningowe do piłki nożnej, boisko do piłki siatkowej i koszykówki, oraz kort tenisowy. Dla dzieci i młodzieży jest plac zabaw oraz skate park.

 

Zaledwie kilka centymetrów od ośrodka znajduje się duży bezpłatny miejski parking gdzie mogą parkować autokary.

 

Znajdujemy się w jednym z najczystszych części Ustki tuż na skraju lasu, który obfituje w ścieżki rowerowe i piesze, jak również prowadzi do plaży.

 

W czasie Państwa pobytu pomożemy Państwu w  organizowaniu wycieczek fakultatywnych, dające możliwość zwiedzenia okolicy takich jak: Darłowo, Słupsk, Trójmiasto, Szymbarku – „dom do góry nogami”, Dolina Charlotty (fokarium i wodne safari), Słowiński Park Narodowy, rejsy statkiem w morze oraz zwiedzanie miejscowych muzeów: Chleba, Mineralogicznego, Ziemi Usteckiej oraz Bunkry Bluchera.

 

Istnieje możliwość skorzystania (odpłatnie) z dodatkowych zabiegów leczniczych w Zakładzie Przyrodoleczniczym Uzdrowiska Ustka. Dla miłośników dalszych wycieczek indywidualnych – istnieje możliwość wypożyczenia (odpłatnie) roweru.

 

Dla grup zorganizowanych powyżej 15 osób oferujemy zniżki

 

 

Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres email: biuro@ewa.ustka.pl