<
<

Imprezy okolicznościowe

Wesela, przyjęcia weselne

Najważniejszy dzień w Waszym nowym wspólnym życiu powinien być zorganizowany profesjonalnie i zdjąć z Waszych głów problem organizacji sali, wyboru menu i noclegów dla gości. Wszystko to załatwicie Państwo u nas od początku do końca.

 

Proponujemy przyszłym nowożeńcom kompleksowe rozwiązanie organizacji przyjęcia weselnego. Bogate i obfite menu zadowoli najbardziej wymagające gusta, profesjonalna obsługa oraz organizacja przyjęcia spowoduje, iż nie będziecie Państwo mieć dodatkowych i zupełnie niepotrzebnych zmartwień.

 

Pokoje naszego ośrodka są do dyspozycji Państwa gości weselnych. W komfortowych pokojach 2,3,4 osobowych wyposażonych w łazienki, można wypocząć przed przyjęciem i przygotować się do zabawy.

 

Komunie, chrzciny

 

Twoje dziecko zasługuje na szczególną uwagę podczas swojego święta, którym może być chrzest lub komunia. W naszym ośrodku wypoczynkowym zorganizujemy za Ciebie całe przyjęcie.

 

Bogate i różnorodne menu proponowane przez nas, zachwyci Twoich gości jak również i dzieci. Nie musisz się o nic martwić – świętuj razem ze swoim dzieckiem a nam zostaw organizację Twojego przyjęcia.

 

Pokoje naszego ośrodka są do dyspozycji Państwa i gości. W komfortowych pokojach 2,3,4 osobowych wyposażonych w łazienki, można wypocząć przed przyjęciem i przygotować się do niego.

 

Stypy, pożegnania

 

Odejście kogoś bliskiego to duży ból i strata. W takich dniach nie ma się głowy do myślenia o organizacji spotkania z rodziną. Zajmiemy się organizacją spotkania z rodziną, przygotujemy menu i zajmiemy się oprawą przyjęcia.

 

Dopełniamy wszelkich starań, aby przyjęcia z okazji ostatniego pożegnania zmarłego członka rodziny – były eleganckie, stonowane, a oprawa stosowna do okazji. Staramy się, aby całość organizacji przebiegała sprawnie i dyskretnie, nie angażując w nadmiarze żałobników. Nad całością oprawy czuwa nasz personel (kelnerki i kucharze), tak aby Państwo mogli w całości poświęcić swój czas rodzinie i przyjaciołom.